Contact

Kranenburgh - Culturele Buitenplaats in Bergen


Bewaren

Contact


KRANENBURGH

Hoflaan 26
1861 CR Bergen NH
T 072-589 89 27
info@kranenburgh.nl

Directie en secretariaat
Directeur: Mariette Dölle
Secretariaat: Hetty Leijdekkers
secretariaat@kranenburgh.nl

Tentoonstellingen en collecties
Hoofd Collecties | Conservator Moderne Kunst: Marianne van Gils
marianne.van.gils@kranenburgh.nl

Conservator Bergense School: Patricia Bracke
patricia.bracke@kranenburgh.nl

Communicatie
Hoofd Communicatie: Angelika Bisseling
angelika.Bisseling@kranenburgh.nl

Educatie
Hoofd Educatie: Geert-Jan Davelaar
geert-jan.davelaar@kranenburgh.nl

Schoolprogramma’s: educatie@kranenburgh.nl
Rondleidingen: rondleidingen@kranenburgh.nl
Cultuurcoaches: cultuurcoaches@kranenburgh.nl

Financiën
Hoofd Financiën: Erwin van Braak
erwin.vanbraak@kranenburgh.nl

Facilitair
Hoofd Facilitair: René Hoornstra
facilitair@kranenburgh.nl

Horeca en culturele verhuur
Manager Horeca: Robert-Jan Weijers
robert-jan.weijers@kranenburgh.nl

Receptie en Suppoosten
Hoofd Receptie en Suppoosten: Renée de Jongh
renee.dejongh@kranenburgh.nl

Vrijwilligers
Coördinatoren Vrijwilligers: Hetty Leijdekkers en Renée de Jongh
vrijwilligers@kranenburgh.nl

Winkel
Coördinator Winkel: Rensje Min
winkel@kranenburgh.nl

Kunstuitleen KRANENBURGH
Coördinator Kunstuitleen: Nora Grosheide
kunstuitleen@kranenburgh.nl

VVV
www.vvvhartvannoordholland.nl/nl/contact

Museum Het Sterkenhuis
Coördinator Sterkenhuis: Nel Jongejans
nel.jongejans@kranenburgh.nl

KunstenaarsCentrum Bergen
Voorzitter: Valentijn Langelaan
Penningmeester: Kees Mensch
info@kcb.nu